872 - Såsskål med lock 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSSKÅL MED LOCK, porslin, 1800-tal, hänklar, text "Mager - Fett", guldbård, höjd ca 15 cm

Smärre slitage

775436

2020-08-22