Dockskåp Lundby

Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

DOCKSKÅP, Lundby, 1960/70-tal, med tillbehör, läng ca 70, höjd 41 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, dockskåpsmöbler medföljer och kan hämtas vid utlämninge

775443

2020-05-25