Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
DOCKSKÅP, Lundby, 1960/70-tal, med tillbehör, läng ca 70, höjd 41 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, dockskåpsmöbler medföljer och kan hämtas vid utlämninge
775443
2020-05-25