Väggspegel G&T Svenska möbelfabrikerna

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, med mahognyram, rutig spegeldekor, etikettmärkt G&T (Glas & Trä Hovmantorp) Svenska möbelfabrikerna, ca 102x61 cm

Smärre bruksslitage

775450

2020-05-25