1432 - Rydbergsskålar 1800-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 22-23, diameter 23-25 cm

Nagg

775451

2020-08-23