874 - Skålar / fat på fot Rydberg 1800-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR/FAT PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 18-24, diameter 23-26 cm

Nagg

775452

2020-08-22