875 - Skålar på fot glas 1800-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR PÅ FOT, 6 st., glas, 1800-talets slut, slipad dekor, höjd ca 11-18, diameter 9-14 cm

Slitage, beläggning, nagg

775454

2020-08-22