959 - Champagnestrutar 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 12 st., svagt rökfärgad glasmassa, 1800-talets slut, fasettslipad cuppa, fot med knapp, höjd ca 15-16,5 cm

Nagg, en fot lagad

775456

2020-08-22