1350 - Necessär och 9 föremål silver

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NECESSÄR, delvis silver, England 1700-tal, innehållande bl. a. sax, kniv sked, pincett och nål, 9 silverföremål bl. a. två lock, tesil, skål, penna, cigarettmunstycke

skador
delar saknas

775457

2020-08-23