Barstolar 4 st Johanson Design

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSTOLAR, 4 st, 1960/70-tal, Johanson Design, Markaryd, stomme i vitmetall, sitsar i cognacsfärgad galon, snurrbara, etikettmärkta, sitthöjd ca 74 cm

Omfattande slitage

775458

2020-05-24