876 - Tedosor 1800-tal

876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal
876 - Tedosor 1800-tal

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSOR, 6 st., pressglas, 1800-tal, höjd ca 11-15 cm

Slitage, nagg

775461

2020-08-22