Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, 1940-tal, gulmetall, skärm av grönlackerad plåt, höjd 45 cm

SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

775462

2020-05-24