877 - Tedosor glas

877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas
877 - Tedosor glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

TEDOSOR, 5 st., glas, omkring år 1900, slipad dekor, höjd ca 12-14 cm

Slitage, nagg

775463

2020-08-22