Kaj Molter Olja på duk Motiv från Malmö

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KAJ MOLTER, olja på duk, Gatuvy från Kalendergatan, Malmö, signerad K Molter, ca 35x27 cm

775468

2020-05-24