Arne Norell soffa Aneby
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, 1900-talets andra hälft, tresits, lösa rygg- och sittplymåer, klädsel i rött möbeltyg, underrede i teak, sitthöjd ca 42 cm, totalhöjd ca 70 cm, 220x87 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, möbelklädsel ställvis solblekt
775471
2020-05-26