Björn Rosendal Äggoljetempera

Björn Rosendal Äggoljetempera
Björn Rosendal Äggoljetempera
Björn Rosendal Äggoljetempera
Björn Rosendal Äggoljetempera

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Blomsterstilleben i blå kruka, signerad samt daterad 66, äggoljetempera på duk, ca 74x65 cm

775497

2020-05-29