Gemla stolar

Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEMLA, stolar, 12 st, 2001, stämplade undertill, massiv ek, läderklädd sits, sitthöjd ca 43, tot höjd 81 cm.

Ben med fuktskador

775501

2020-05-24