Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GEMLA, stolar, 12 st, 2001, stämplade undertill, massiv ek, läderklädd sits, sitthöjd ca 43, tot höjd 81 cm.
Ben med fuktskador
775501
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här