Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1950-tal, Basset Furniture, USA, stomme i teak, detaljer i mässing, toppskiva i svart laminat, 2 lådor, höjd ca 62, 58x40 cm
Bruksslitage
775505
2020-05-24