SÄNGBORD Basset Furniture USA

SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA
SÄNGBORD Basset Furniture USA

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1950-tal, Basset Furniture, USA, stomme i teak, detaljer i mässing, toppskiva i svart laminat, 2 lådor, höjd ca 62, 58x40 cm

Bruksslitage

775505

2020-05-24