Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, köksinteriör med kvinna intill spis, olja på duk, signerad samt daterad A.B Paterson 1914, ca 36x26 cm

775507

2020-05-24