Serveringsbricka i sterlingsilver från Mexiko

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, strelingsilver, Mexiko, omkring mitten av 1900-talet, vikt ca 1624 g

Bruksslitage

775511

2020-05-24