879 - Ölglas 1800-tal

879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal
879 - Ölglas 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖLGLAS, SKÅL, 8 dlr., glas, 1800-tal, fasettslipning, höjd ca 11,5-21 cm

Slitage

775519

2020-08-22