171 - Akvareller Kina 1800-tal

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AKVARELLER, 1 par, på papper, Kina, , motiv av figurscener med brädspel, 1800-talets början, ca 34 x 52 cm

Veck

775532

2020-08-21