882 - Kakelplattor 2 st Wedgwood 1800-tal

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JOSIAH WEDGWOOD & SONS, glaserade kakelplattor, 2 st., 1800-talets andra hälft, monterade som ställ, tryckta bilder i blått för Februari resp. April, 15x15 cm

slitage

775533

2020-08-22