883 - Tekannor och kanna

883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna
883 - Tekannor och kanna

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNOR, KANNA, 4 dlr., keramik, England och Rörstrand, 18/1900-tal, höjd ca 14-22 cm

Nagg, slitage, ett lock saknas

775534

2020-08-22