Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNOR, KANNA, 4 dlr., keramik, England och Rörstrand, 18/1900-tal, höjd ca 14-22 cm
Nagg, slitage, ett lock saknas
775534
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här