374 - Wienerbronser 2 st

374 - Wienerbronser 2 st
374 - Wienerbronser 2 st
374 - Wienerbronser 2 st
374 - Wienerbronser 2 st
374 - Wienerbronser 2 st
374 - Wienerbronser 2 st

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIENERBRONSER, 2 st., sittande rökande oriental och kamel med ryttare med gevär, höjd 8 resp. 13 cm

skador lagningar

775536

2020-08-21