1433 - Porslin

1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin
1433 - Porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, NACKSTÖD, MINDRE BOJAN, TALLRIK, 4 dlr., porslin, Kina och Europa, 17/18/1900-tal, höjd ca 10-14 cm

Nagg, sprickor

775538

2020-08-23