1360 - Metallföremål 15 st

1360 - Metallföremål 15 st
1360 - Metallföremål 15 st

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DJURFIGURINER, STATYETTER, olika metaller, delvis patinerade

slitage
skador

775540

2020-08-23