474 - Figuriner 2 st brons

474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons
474 - Figuriner 2 st brons

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 2 st., patinerad brons, en naturformation Japan 1800-tal, en ätande mus

skador

775545

2020-08-21