960 - Elsa Thoresen oljemålning

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA THORESEN (1906-1994): Surrealistisk komposion, signerad och daterad E. Thoresen -46, olja på duk, ca 61x50 cm

Hål i duken, fläckar

775548

2020-08-22