Rökbord funkis

Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, björk, intarsiadekor, två lådor samt två skåpsdörrar, höjd ca 57,5, 59x59 cm.

Bruksslitage

775549

2020-05-24