Golvlampa 1940-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, stomme i patinerad mässing, för två ljuspunkter, textilskärm med fransar, höjd ca 157 cm
Bruks- och åldersrealterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
775560
2020-05-24