Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-tal, segelfartyg, "FE126", utfört i trä med detaljer i metall och textil, med fransk flagga, höjd ca 65 och längd 84 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, lösa delar kan förekomma

775561

2020-05-24