Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-talets mitt, segelfartyg "Marianne SXK", utfört i trä med detaljer i metall och textil, höjd ca 106 samt längd ca 80 cm

Åldersrelaterat slitage, lösa delar kan förekomma

775570

2020-05-26