Modellskepp
Closed
2020-05-26
775570
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MODELLSKEPP, 1900-talets mitt, segelfartyg "Marianne SXK", utfört i trä med detaljer i metall och textil, höjd ca 106 samt längd ca 80 cm
Åldersrelaterat slitage, lösa delar kan förekomma