Golvlampa 1940-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, träfot, svängd metallstång med tvinnat snöre, en ljusskälla, textilklädd lampskärm, höjd ca 160 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
775573
2020-05-25