Golvlampa 1940-tal

Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, träfot, svängd metallstång med tvinnat snöre, en ljusskälla, textilklädd lampskärm, höjd ca 160 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

775573

2020-05-25