Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, björk, låg modell med skåpdel i mitten, två hyllplan på vardera sida, två utragbara lådor i sargen, höjd ca 82, 145 x 28 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage, skåpdel låst nyckel saknas

775577

2020-05-26