Akvareller fågelmotiv

Akvareller fågelmotiv
Akvareller fågelmotiv
Akvareller fågelmotiv
Akvareller fågelmotiv
Akvareller fågelmotiv
Akvareller fågelmotiv

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

AKVARELLER, (2), oidentifierad konstnär, med fågelmotiv, i ram, bildmått ca 14x10 cm

Kuntoraportti

Ramar med märken, repor och slag, Ej examinerade ur ram

775582

Päivämäärä:

2020-05-25