Akvareller fågelmotiv
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
AKVARELLER, (2), oidentifierad konstnär, med fågelmotiv, i ram, bildmått ca 14x10 cm
Kuntoraportti
Ramar med märken, repor och slag, Ej examinerade ur ram
775582
Päivämäärä:
2020-05-25