Matgrupp Carl Malmsten Herrgården

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 11 dlr, Bodafors, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diam 115, 2 karmstolar samt 8 stolar

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, karmstol med lagning, fläckar förekommer

775597

2020-05-27