Matgrupp Carl Malmsten Herrgården
Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 11 dlr, Bodafors, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, diam 115, 2 karmstolar samt 8 stolar
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, karmstol med lagning, fläckar förekommer
775597
2020-05-27