Edvin Ollers oljemålning
2020-05-25
775598
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländsk by, signerad E Ollers, daterad 1938, olja på duk, 47x56 cm