Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländsk by, signerad E Ollers, daterad 1938, olja på duk, 47x56 cm

775598

2020-05-25