Örjan Sätre oljemålning

Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Interiör, signerad Örjan Sätre, olja på duk, 30x40 cm

775611

2020-05-25