586 - Ruth Milles skulptur

586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur
586 - Ruth Milles skulptur

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941), skulptur, holländsk fiskarflicka i blåst, patinerad brons, signerad och daterad Ruth Milles 1906, gutarmärkt Herman Bergman fud, höjd ca 25 cm

775612

2020-08-21