Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA Sarouk, ull på bomullsvarp, semiantik, ca 337x200 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, kantskador, ställvis synlig varp, fläckar
775615
2020-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner