Orientmatta Sarouk

Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk
Orientmatta Sarouk

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA Sarouk, ull på bomullsvarp, semiantik, ca 337x200 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, kantskador, ställvis synlig varp, fläckar

775615

2020-05-28