Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILFEREDO LAM (1902-1982): ur "Pleni Luna", signerad, numrerad 206/262, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

ej examinerad ur ram

775624

2020-05-29