Paolo Carosone carborundumetsning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941): komposition, carborundumetsning, signerad CAROSONE 64, numrerad 1/5, motivmått ca 40x54,5 cm

ej examinerad ur ram

775627

2020-05-29