Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941): komposition, carborundumetsning, signerad CAROSONE 64, numrerad 1/5, motivmått ca 40x54,5 cm
ej examinerad ur ram
775627
2020-05-29