588 - Melpomene skulptur

588 - Melpomene skulptur
588 - Melpomene skulptur
588 - Melpomene skulptur
588 - Melpomene skulptur
588 - Melpomene skulptur
588 - Melpomene skulptur

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Melpomene, förgylld brons, höjd ca 35 cm

Slitage / färgbortfall

775629

2020-08-21