Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKA BLAD Samling med 6 blad, ramade, 1800-tal, ca 30-44 cm

slitage, blekta blad, fuktprickar

775633

2020-05-30