590 - Skulptur Ingel Fallstedt

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEL FALLSTEDT (1848-1899), fransk fiskarpojke, terracotta, signerad "I Fallstedt Paris", höjd ca 39 cm

Någon nagg / avslag

775642

2020-08-21