Golvljusstake
2020-05-28
775661
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLJUSSTAKE Trä, skuren dekor, lackerad i svart, vitmetallmanschettm 1800-tal, höjd ca 70 cm
slitage, sprickor