Golvljusstake

Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLJUSSTAKE Trä, skuren dekor, lackerad i svart, vitmetallmanschettm 1800-tal, höjd ca 70 cm

slitage, sprickor

775661

2020-05-28