Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVURNA, Kanton, 1800-talets senare del, porslin, höjd ca 46 cm
mynning med nagg
775667
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här