594 - Skulptur / bokstöd

594 - Skulptur / bokstöd
594 - Skulptur / bokstöd
594 - Skulptur / bokstöd
594 - Skulptur / bokstöd
594 - Skulptur / bokstöd
594 - Skulptur / bokstöd

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS KECK (Tyskland, 1873-1948), skulptur, kvinnogestalt, bronserat gjutgods, marmor, signerad H Keck, höjd 27,5 cm

Smärre slitage

775671

2020-08-21