Bestickset med Schatull
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, i rostfritt stål, 101 dlr, med schatull, 12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 2 uppläggningsbestick för fisk, 12 teskedar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 assiettgafflar, 1 serveringssked, 1 soppslev, 1 såssked, schatull med tre utragbara lådor, höjd 19, 48x36 cm
Smärre slitage, ställvis vattenfläckar och mindre repor
775674
2020-05-25