Bestickset med Schatull

Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull
Bestickset med Schatull

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, i rostfritt stål, 101 dlr, med schatull, 12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 2 uppläggningsbestick för fisk, 12 teskedar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 assiettgafflar, 1 serveringssked, 1 soppslev, 1 såssked, schatull med tre utragbara lådor, höjd 19, 48x36 cm

Smärre slitage, ställvis vattenfläckar och mindre repor

775674

2020-05-25